dzien ziemi scenariusz zajec 3 latki

dzien ziemi scenariusz zajec 3 latki

4. Get regularną dawkę przeciwutleniaczy

Antyoksydanty pomagają niwelować i odwrócić szkodliwe działanie wolnych rodników.

Uszkodzenie to odbywa się na poziomie molekularnym i uważa się, że przyczyniają się do powstania zmarszczek. Nie można zatrzymać go dłużej niż można zrezygnować zapotrzebowanie na tlen; wszystko, co można zrobić, to upewnić się, że ciało jest dobrze zaopatrzone w przeciwutleniacze.

produkty do pielęgnacji skóry, często zawierają składniki o własnościach antyoksydacyjnych, takie jak witamina A, witamina E, ekstrakt z rozmarynu. Ale mnóstwo żywności wykonać zadanie znakomicie. Wśród najlepszych są fasola (czerwona, nerki, Pinto), jagody (borówki, jeżyny, żurawiny, maliny, truskawki), karczoch serca, śliwki, jabłka i orzechy pekan.

5. Ochrona przed uszkodzeniem słonecznym

Światło słoneczne jest doskonałym źródłem witaminy D, niezbędne dla dobrego zdrowia kości i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Ale nie przesadzaj – i starannie wybrać blok opalania.

Wolą blok słoneczny na odblaskowych mineralne, takie jak dwutlenek tytanu, do jednej , która wykorzystuje środki chemiczne. Kto wie, czy długotrwałe codzienne korzystanie z niektórych z tych produktów chemicznych opartych na rzeczywistości może zrobić więcej szkody niż pożytku?

Twarzy, szyi i górnej części klatki piersiowej potrzebują dodatkowej ochrony. Jeśli się na słońcu, nosić kapelusz z szerokim rondem i używać parasola.

6. utrzymać naturalną barierę ochronną Twojej skóry

Najbardziej zewnętrzną warstwę skóry składa się z (spłaszczone) zrogowaciałych komórek. Komórki te są zupełnie odmienne od głębszych warstw skóry. Ich zadaniem jest ochrona i zachowanie; są pierwszą linią obrony.

Skóra, która wygląda matowe, suche i martwe jest niezrównoważona. To już nie ma właściwą mieszankę olejów i wody, aby wykonać zadanie zostało zaprojektowane do zrobienia.

Artykuł dzięki: