dzien ziemi lekcja biblioteczna

dzien ziemi lekcja biblioteczna

To prawie tak, jakby wielu ludzi, którzy rozumieją wartości uczciwości, dobroci i fair play, tracą wszystko rozpoznania tych cech minuta idą przez drzwi ich pracy każdego ranka. Ludzie przy pracy są należne i zasługują na taki sam poziom szacunku, jak te w domu. Zdarza się na wszystkich poziomach we wszystkich branżach na całym świecie każdego dnia.

Jeśli chcesz być naprawdę skuteczne w każdej dziedzinie swojego życia, należy pamiętać, że powstały równa każdej innej istoty ludzkiej i że status został osiągnięty tylko wskazanie, że jesteś inna … nie lepsze! Jeśli traktować wszystkich z szacunkiem, uczciwości i dobroci przez cały czas, twoje życie osobiste będzie radość i twoja kariera wzrosną poza twoich najdzikszych snach. I odwrotnie, jeśli postawić się przed innymi, należy je zignorować, popadliśmy do swoich potrzeb, Pan swoją pozycję nad nimi lub postawić się na piedestale, nikt inny nie będzie dbać o swój status i będzie wędrować bezcelowo przez życie, sam i sukces tylko dla siebie.

Jeśli chcesz być szczęśliwy i udany, myśleć o ludzi wokół ciebie i spróbować pomóc im stać się tak samo szczęśliwe i udane, jak chcesz być.

Życie jest by żyć!

Wayne Kehl

Artykuł dzięki: