dzien ziemi inscenizacja chomikuj

dzien ziemi inscenizacja chomikuj

Natural Whitening Cream – Usuń Sunburn i piegi bez szkodliwych chemikaliów

Kiedy poleca ten naturalny krem ??wybielający do mojej siostry była sceptyczna, bo próbowała wszelkiego rodzaju bez uzyskania pożądanego rezultatu. To może Cię zainteresować wiedzieć, że moja siostra rzeczywiście dostała oparzenia słoneczne powodu trudnych wybielającego kremu używała lat temu. Ponieważ, a następnie, ona stara się go pozbyć bez powodzenia.

Po długim szturchać ze mną, ona niechętnie zgodził się spróbować; ważne jest, aby pamiętać, że przekonałam moją siostrę, aby spróbować kremu, bo wiem, że to działa. Ja bym nie zaleca się go do niej, gdybym nie był pewny jej skuteczności. Po pierwsze, nie czułby się komfortowo, że (mimo wszystko ona jest moja siostra), a po drugie to ona na pewno każ mi zwrócić pieniądze, jeśli to nie działa (nie chciałbym ryzykować tego).

Więc wreszcie kazała do naturalnego kremu wybielającego, a po dwóch tygodniach dostałem telefon od niej dziękując mi za polecenie taki wspaniały krem ??do niej. Powiedziała, że ??nie tylko jest blaknięcie opalaniu, jej skóra jest tak miękkie i gładkie jak nowo narodzone babe-tych. Ona od zamawiać krem ??na noc marki i balsam do ciała.

Teraz to, co jest naprawdę sekret skuteczności tego kremu wybielającego naturalnego? Odpowiedź jest prosta składniki w nim zawarte.

Główny środek rozjaśniający nazywa Extrapone nutgrass – badania pokazują, że nutgrass główny jest skuteczny w naturalny sposób rozjaśniania barwy skóry. Jest to możliwe ze względu na jej zdolność do hamowania syntezy melaniny, badania wykazują, że hamuje wytwarzanie melaniny przez więcej niż 41%, kiedy jest stosowany w stężeniu 0,5%. Jest również okazały się skuteczne w usuwaniu piegi.

Extrapone zawiera także właściwości anty-aging, a tym samym przyczynia się do wybielania skóry, a jednocześnie dzięki czemu wyglądają młodziej.
Artykuł dzięki: