jak dbamy o srodowisko chomikuj

jak dbamy o srodowisko chomikuj

Wagi bakterii na zdrową skórę i umieścić swoje najlepsze przodem!

Co jeśli powiem Ci ilość bakterii na zdrowej skóry waha się od 50 milionów na cal kwadratowy do 500 milionów na twarzy, gdzie jest oilier. Ten flory bakteryjnej nie jest szkodliwa, dopóki równowaga jest zachowana, ale są rzeczy, które mogą zakłócić równowagę i powodować szereg problemów.

Powodem, dla którego oczyścić naszą twarz i ciało jest usunięcie ropy, potu i martwe komórki naskórka. Jeśli nie zmyta, mieszają się one wraz z brudem i komórki ulegają rozkładowi przez florę bakteryjną w wyniku czego faul zapachu i zakłócenia funkcji skóry.

Funkcje skóry obejmują ochronę przed patogenami środowiskowych, które powodują choroby. Posiada zakończeń nerwowych, które przekazują zmysł dotyku i reagują na ciepło, zimno, wibracje i szkody. To przyczynia się do regulowania temperatury wewnętrznego korpusu przez rozszerzanie naczyń krwionośnych i pocenie się, aby zmniejszyć ciepło, instytucje naczynia krwionośne, aby je zachować. To zapobiega parowaniu płynów ustrojowych i składników odżywczych, które zawierają one, przy jednoczesnej eliminacji toksyn poprzez pocenie się.

Ze względu na cięcia lub innego urazu, bakterie na zdrową skórę może spowodować zakażenie, dlatego umyć okolicę, a czasem użyć antybakteryjną maści. Obejmujące uszkodzenia pomaga w celu dalszego zapobiegania infekcji, gdyż nie jest ona narażona na środowiskowe czynniki chorobotwórcze.

Jedną z funkcji skóry jest do syntezy witaminy D z promieni słonecznych. Gdy jest zbyt brudna, że ??nie może tego zrobić skutecznie. Makijaż i lotion zawierający przeciwsłonecznych hamuje ten proces. Niektórzy uważają, że wzrost D niedobór witamin, które ostatnio zaobserwowano u osób w podeszłym wieku mają do czynienia z nadużywaniem związków słonecznych przesiewowe.

Artykuł dzięki: